ER foto ERfoto erfoto erfoto.lt

Patikėkite gražiausias savo gyvenimo akimirkas profesionalų komandai!

Daugelis ankščiau ar vėliau susiduria su problema „kokį fotografą pasirinkti vestuvėms / krikštynoms / fotosesijai?!“.

Jeigu jau čia užklydote, atsipalaiduokite, šią problemą jau išsprendėte pasirinkę mus! 

 

Kodėl turėtumėte pasirinkti mus?

  1. Ilgametė patirtis:  daugelis nesupranta koks sunkus,koks atsakingas, kiek patirties, jėgų ir nervų reikalaujantis yra fotografo darbas. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad ‘paukšt paukšt’ ir baigta, deja , kad pagauti ir nepražiopsoti kokybišką kadrą reikia daug žinių ir patirties. Visų pirmiausia reikia idealiai išmanyti fotoaparato / kameros funkcijas, gerai nusimanyti apie aplinkos apšvietimą ir pagal tai nusireguliuoti fotoaparatą / kamerą. Privalu turėti taiklią ranką, tai viena iš pagrindinių problemų su kuria susiduria ilgametės patirties neturintys fotografai – tiesiog nesugebėjimas ‘pagauti’ gero kadro tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku, tereikia pavėluoti keletą sekundžių ir akimirka liks neįamžinta, o profesionalūs fotografai užbėga už akių šiai problemai, nes jie jau žino kur ir kada gali išeiti puikus kadras. Ir dabar įsivaizduokime vestuves kai viskas vyksta žaibišku greičiu, visi kažkur bėga, skuba,  šoka, vyksta vestuvių ceremonija: ‘nepagausi’ kadro vieną kartą, kitą kartą ir įdomiausios akimirkos liks neįamžintos ir gi nepaprašysi jaunųjų, kad pakartotų ceremonija, nes ‘nepagavau’ gero kadro. Taigi, po bėgiojimo visa dieną ar dvi su fotoaparatu / kamera rankose laukia dar ilgesnis procesas:  gerų kadrų atrinkimas iš šimtų fotografijų, medžiagos apdirbimas su Photoshop ar video redagavimo programomis, kas vėlgi reikalauja patirties ir žinių.
  2. Kaina: mes siūlome konkurencingas paslaugų kainas ir puikų kainos ir kokybės santykį.   
  3. Patarsime: patarsime kaip pozuoti, kur pozuoti, jeigu nesate suplanavę kur vyks filmavimas/fotosesija, mes jums padėsime.
  4. Nuolaidos: darome nuolaidas ištikimiems klientams. (Pasinaudoja viena iš mūsų paslaugų, kitai gausite 10% nuolaidą. Atvesk mums klientą ir gauk 15% nuolaidą.)
  5. Komanda: mes esame komanda, dirbame tryse, tai leidžia darbus atlikti daug greičiau ir kokybiškiau.
  6. Profesionali įranga: naudojame tūkstančius kainuojančia filmavimo / fotografavimo įrangą.  
  7. Suplanuojam scenarijų: jeigu neturite vestuvių scenarijaus, mes jį sukursime ir nufilmuosime.

 

 

Raktažodžiai: vestuviu vestuvių fotografas vestuves pigus fotografas geras fotografas vilnius   profesionalai operatorius 2018 2017  fotosesija visoje lietuvoja fotografu komanda  tv3 lnk